Barcelona me shumë mund ja del përballë Bilbaos dhe merr kreun, vendos goli i Rakitic (VIDEO)

Barcelona ka arritur një fitore të vështirë në Camp Nou ndaj Bilbaos.

Katalanasit morën 3 pikë kjo falë golit të Rakitic i cili u desh minuta e 74 të realizonte.

Ndërkohë Barcelona ngjitet në vendin e parë me 68 pikë 3 pikë më shumë se Reali që luan të mërkurën ndaj Mallroca. /albeu.com/


Shtuar 23.06.2020 21:57