Barcelona kërkon fitoren medoemos, ndaj Bilbaos ka harruar të fitojë

Skuadra e Barcelonës sonte do të luaj kundër Athletic Bilbao në kuadër të La Ligas.

Katalunasit nuk guxojnë të humbin apo barazojnë pasi që do të distancoheni nga Real Madrid.

Por, Barcelona ka harruar të fitoj kundër Bilbaos. Në katër ndeshjet e fundit, katalunasit ka dështuar të fitojnë ndaj skuadrës Baske.

Bilbao ka fituar dy herë dhe ka arritur të barazoj dy herë kundër Barcelonës në katër ndeshjet e fundit.


Shtuar 23.06.2020 13:49