Babai nuk i bëri vend, Luca Zidane transferohet te Vallecano

Luca Zidane është larguar nga Real Madridi dhe nuk do ta ketë më trajner babain e tij.

Portieri i Realit është bashkuar me Rayo Vallecanon në një huazim dyvjeçar.

Luca ishte pjesë e Real Madridit dhe ka dalë nga akademia e klubit të bardhë.


Shtuar 5.10.2020 12:24