Ancelotti mposht Mourinhon (VIDEO)

Everton ka mposhtur në shtëpi 0-1 Totttenhamin.

Golin e vetëm e shënoi Clavert-Lewin në minutën e 55 pas një asistimi të Digne.

Gjithashtu në këtë takim debutoi dhe James Rodriguez. /albeu.com/


Shtuar 13.09.2020 17:35