Alan Shearer zgjedh formacionin e javës në Premier League (FOTO LAJM)

Alan Shearer futbollisti i cili e mbanë rekordin e golave të shënuar në Premier Legue ka votuar për formacionin e kësaj jave.

Shearer e ka zgjedhur portierin e Burnley, Pope si “gardian” e portës kurse në mbrojtje wshtw përzgjedhur katërshja: Aarond, Van Dijk, Fernandez dhe Clark.

Napolin, por ja se kur mund të luajë me nënkampionët e Serie A
Kurse tre mesfushorët janë Henderson, Grealish dhe Hayden ndërsa sulmi do të përbëhet nga Traor, Aguero dhe Jiminez.


Shtuar 20.01.2020 16:15