Pas Valencias, preken nga koronavirusi edhe 6 lojtarë të skuadrës së njohur spanjolle

Koronavirusi nuk po kursen as futbollistët.

Janë gjashtë lojtarë të Espanyolit që janë infektuar me koronavirus.

Faqja zyrtare e Espanyol raporton se gjashtë lojtarë të Espanyolit kanë rezultuar pozitiv në testet për koronavirus.

Të gjithë kanë simptoma të buta, dhe po ndjekin rekomandimet e mjekëve.


Shtuar 17.03.2020 21:26