U rrëzua nga karroca, gjen vdekjen 58 vjeçari

Një 58 vjeçar ka humbur jetën ditëm e sotme tragjikisht në fshatin Frakull e Vogël, ne Fier.

Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem, e sipas policise, “shtetasi F. L., 58 vjeç, ka qënë duke lëvizur me karrocë që tërhiqej nga një kafshë pune, nga e cila dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht dhe ka gjetur vdekjen”.

Informacionin paraprak

Sot rreth orës 07:15, në fshatin Frakull e Vogël, Fier, shtetasi F. L., 58 vjeç, ka qënë duke lëvizur me karrocë që tërhiqej nga një kafshë pune, nga e cila dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht dhe ka gjetur vdekjen.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes. /albeu.com/


Shtuar 9.09.2020 07:38