Tragjedi në Vlorë, gjejnë vdekjen në pus dy familjarë

Dy persona janë futur në një pus në Vlorë për të rregulluar pompën dhe më pas janë asfiksuar nga gazi.

Bëhet fjalë për një 55 vjeçar dhe një 23 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Romës të Vlorës.

Ata janë nxjerrë nga familjarët. Mësohet se ata po transportohen drejt spitalit rajonal të Vlorës dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.


Shtuar 30.08.2020 15:49