Toni Kross shënon supergol nga goditja e këndit në Superkupën e Spanjës (VIDEO)

Toni Kroos ka zhbllokuar sfidën në takim midis Real Madridit dhe Valencias në kuadër të gjysëmfinales së Super Kupës së Spanjës.

Mesfushori gjerman ka shënuar një gol të rrallë nga goditja e këndit. Finalizimi i madrilenit mrekulloi të pranishmit në shkallët e stadiumit.

Ndeshja që zhvillohet në Arabinë Saudite vijon me rezultatin 0-1 për Realin.


Shtuar 8.01.2020 19:37