Tërmet me magnitudë 3 ndjehet në Shqipëri

Një tërmet me magnitudë 3 të shkallës rihter është regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë.

Epiqendra e tërmetit u regjistrua 28km ne veriperendim të Tiranës dhe 19km ne veri te Mamurrasit, ndërsa nuk dihet ende nëse ka shkaktuar dëme, raporton Albeu.

Tërmeti është ndjerë në oren 00.03. pas mesnate /albeu.com/


Shtuar 12.04.2020 22:29