Super në formë, Elisa Spiropali kthehet në Kuvend 10 ditë pas lindjes (FOTO LAJM)

Kanë kaluar vetëm 10 ditë që ministrja Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë dhe ajo i është rikthyer detyrës.

Ashtu si shihet edhe nga fotot, ditën e sotme Elisa shfaqet në një formë të mirë. Veshur me të zeza ajo duket një zonjë e hijshme.

Më herët, vetë ministrja e ka pranuar se lindja e fëmijëve nuk do ta pengojë asnjëherë atë nga jeta si politikane.


Shtuar 30.01.2020 12:17