SKANDALI/ U përurua vetëm një javë më parë, përmbytet parku “Rinia” (FOTO&VIDEO)

Tirana sot u karakterizua nga një mot i paqendrueshëm me reshje shiu dhe kaq mjaftoi që Parku Rinia i naguruar vetëm një javë më parë të përmbytet.

Ashtu sikundër mund të shihni dhe në pamje, e gjithë hapësira është përmbytur.

Ky investim, i bërë për t’i dhënë parkut një tjetër formë mësohet se ka kushtuar rreth 1 milionë dollarë.


Shtuar 6.06.2020 21:05