Shkrumbohet nga flakët shtëpia në Durrës

Një shtëpi në Durrës është shkrumbuar nga flakët.

Raportime nga vendngjarja bëjnë me dije se fatmirëisht nuk ka të lënduar apo humbje në njerëz.

Paraprakisht, burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në bulevardin kryesor të qytetit ndërsa kanë mbërritur edhe forcat e zjarrfikëses si dhe ato të rendit.

Nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes ndërsa informacione të detajuara priten të mbërrijnë në vijim.


Shtuar 31.01.2020 17:36