Sherr me thika mes të rinjve në Tiranë, çfarë ndodhi?

Disa të rinj janë përleshur me shkopinj dhe thika në zonën e Fakultetit të Gjuhëve të Huaja në Tiranë.

Sherri ka nisur mes dy grupeve për shkaqe ende të paqarta.

Nga të dhënat paraprake mësohet se nga sherri masiv kanë mbetur të plagosur me thika dhe mjete të forta dy të rinj, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të sqaruar rrethanat e sherrit.


Shtuar 20.01.2020 13:49