Saimir Tahiri shënon “golin e javës” (VIDEO)

Ish-ministri Saimir Tahiri ka nisur pushimet bashkë me familjen në Jug të Shqipërisë.

Në një kohë kur betaje e tij ligjore vazhdon, Tahiri duket i qetë duke shijuar pushimet verore dhe larg medias.

Së fundmi në faqen e tij në Facebook ka postuar një video nga një loje me njerëzit e tij, duke e shoqëruar me përshkrimin: “Goli i javës”.

Pak ditë më parë Gjykata e Posaçme e Apelit vendosi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, rikthimin e çështjes së tij në pikën zero.


Shtuar 6.08.2020 20:51