Rama poston videon nga Portugalia dhe këshillon Bashën: Kështu duhet të flasësh! (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka shigjetuar opozitën, ndërsa ka postuar në facebook një video të kreut të opozitës në Portugali, i cili i drejtohet qeverisë së vendit, duke i ofruar mbështetje dhe ndihmë.

Kryeministri Rama shkruan se kështu duhet të flasë opozita kur i shërben sinqerisht vendit dhe popullit.

“Ja si flet opozita kur i shërben sinqerisht vendit dhe popullit, në këtë luftë që ka përfshirë mbarë botën në mbrojtje të jetës së njerëzve”, shkruan Rama. /albeu.com/


Shtuar 10.04.2020 14:23