Rama në Jug të Shqipërisë, shijon pushimet në resortin luksoz (FOTO LAJM)

Kryeministri i vendit Edi Rama ka vendosur që këtë vit ditët e nxehta të gushtit ti kalojë në Jug të Shqipërisë.

Ai është fotografuar sot në Sarandë së bashku me bashkëshorten e tij, ku me siguri pranë tyre do të jetë dhe i vogli Zaho.

Kreu i qeverisë shihet mjaft i qeshur nën shoqërinë e bashkëshortes Lindës teksa po pushojnë në një prej hoteleve më luksoze.


Shtuar 13.08.2020 17:58