Puthje në makinë, Rezarta Shkurta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën (FOTO LAJM)

Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është mjaft e përfolur për martesën e saj me nipin e ish-diktatorit, Ermal Hoxha me të clinin ka edhe një vajzë.

Rezarta nuk nguron të postoj herë pas herë momente nga jeta e saj prvate me Ermalin.

Edhe së fundmi ajo ka publikuar në InstaStory një foto nga makina ku partneri i dhuron një puthje në qafë.

“Por fillimisht më lërë të bëjë një selfie”, shkruan Rezarta krah fotos./albeu.com/


Shtuar 30.09.2020 14:28