Presidenti Ilir Meta nuk i ndahet natyrës, përshëndet shqiptarët nga varka (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur këtë mëngjes nga liqeni i Shelegurit. Meta shihent mbi një varkë, ndërsa ka uruar për një fundjavë të mbarë.

“Mirëmëngjes nga Sheleguri, ky vend i mrekullueshëm midis Leskovikut dhe Ersekës! Ju uroj të gjithëve një fundjavë të mbarë!”, shkruan Meta.

Prej disa ditësh kreu i shtetit ka vijuar me udhëtimet e tij jashtë Tiranës.


Shtuar 1.05.2020 09:04