Presidenca ashpërson gjuhën: Asnjë hap pas! “Vdekje” grushtit të shtetit

Presidenti Ilir Meta ka ftuar qytetarët që të dalin në bulevard më 2 mars.

Vetëm pak minuta më parë, zëdhënësi i tij, vijon me të njëjtën gjuhë duke përforëcuar thirrjen e Presidentit.

Postimi i Blushit:

Së bashku në 2 mars në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’! Asnjë hap pas!

“Vdekje” grushtit të shtetit!

Liri Shqipërisë dhe shqiptarëve! Rroftë Kushtetuta! Rroftë Shqipëria! Për Kushtetutën. Për Shqipërinë” /albeu.com/


Shtuar 22.02.2020 15:21