Prej 1 jave në izolim, infektohet me COVID-19 familja e Vangjush Dakos

Më herët në media u raportua se bashkëshortja e ish-kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako ishte infektuar me Covid-19.

Familja e Vangjush Dakos është infektuar me COVID-19.

Pak orë pasi u raportua se bashkëshortja e Dakos ka rezultuar pozitive, Vangjush Dako dhe e gjithë familja është vetëizoluar në banesë.

Bashkëshortja e Dakos punon në Drejtorinë e Shëndetit Publik në Durrës, ndërsa ky institucion është mbyllur nga ISHSH dhe po kryhen të gjitha dezinfektimet e nevojshme.


Shtuar 30.06.2020 18:07