Përplaset me eskavatorin punëtori në Gjirokastër

Punëtor i një firme private aksidentalisht është përplasur ditën e sotme me kovën e eskavatorit.

Fatmirësisht, 52 vjeçari ka marë vetëm gërvishtje të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në urën e Kardhiqit, në aksin nacional Tepelenë – Gjirokastër.

Punëtori ndodhet në spital ku po kryen ekzaminimet e nevojshme.


Shtuar 13.01.2020 14:42