Përmbyset makina në aksin Korçë-Pogradec (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec ku një makinë është kthyer përmbys.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vëlitërne, por fatmirësisht pa pasoja të rëndëa në njerëz përveç dëmeve materiale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbárdhur shkáqet dhe rrethanat e aksídentit.


Shtuar 12.07.2020 16:23