Pas çiftit në Lushnjë, e moshuara plagoset nga shpërthimi i bombulës së gazit në Durrës

Pas çiftit që u plagos sot në Lushnjë, edhe një e moshuar është plagosur nga bombula e gazit në Durrës.

Ajo ështe dërguar në spital ku aktualisht po merr ndihmën e nevojshme nga bluzat e bardha.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 20.01.2020, rreth orës 12:20, në lagjen nr.14, Durrës, në një banesë ka shpërthyer një bombol gazi dhe për pasojë është dëmtuar shtetasja S.S, 83 vjeçe, e cila është dërguar në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/


Shtuar 20.01.2020 12:28