Pamje skandaloze: Njëri mban e tjetri e gjuan, polici qëllon me shkelma të arrestuarin (VIDEO)

Një video skandaloze po bën xhiron e rrjetit.

Sërish policia e Shtetit në mes të qytetit është filmuar teksa ushtron dhunë barbare tek një person i cili tashmë është i vënë në pranga.

Siç shihet në këtë video të bashkëngjitur lajmit, efektivët kanë arrestuar dhe vënë në pranga dy persona por pavarësisht kësaj efektivët i dhunojnë.

Vetëm pak metra larg, në derën e makinës së Policisë, ndodhet i arrestuari tjetër, i cili ngre zërin në momentin që i godasin shokun.

“Ç’a bën mër…s’e prek asnjoni…ejj….Të q**** motrën mor…”, dëgjohet që bërtet ai, teksa ndodhet i rrethuar nga forca policie.


Shtuar 22.06.2020 18:25