Pa punë e pa argëtim, “memet” e fundit do t’ju shkrijnë së qeshuri! (FOTO LAM)

Ndërkohë që vendi vazhdon të jetë në izolim, dhe njerëzit e kanë të pamundur të dalin të punojnë apo të zbaviten, kanë zgjedhur të argëtohen online me “meme”.

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shfletoni memet e fundit të hedhura në rrjet.

Sigurisht në qendër të memeve është kryeministri Rama dhe personazhet e tjera publike më të komentuara gjatë kësaj pandemie. /albeu.com/


Shtuar 15.04.2020 15:11