Nuk iu bind urdhërit, e gjithë policia e Elbasanit pas makinës luksoze

Një operacion i madh policor është ndërmarrë mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Kjo pasi një makinë luksoze po ecte me shpejtësi, automjet tip “Audi” me targë AA 919 YM .

Automjeti nuk ishte bindur urdhërit te policisë për të ndaluar dhe për pasojë forca të shumta policie janë vendosur nga pas dhe e kanë mundur te ndalojne automjetin në lagjen “Vullnetari” por jo drejtuesin e automjetit.

Policia po punon per indentifikim pronarin e automjetit.


Shtuar 4.03.2020 19:51