Nuk duhet humbur! Rudina Hajdari ia merr valles së Tropojës (VIDEO)

Deputetja e opozitës Rudina Hhajdari teksa foli rreth karierës së saj në politikë në “E diell”, ka treguar dhe një anë tjetër të saj të cilën nuk e kishim parë kurrë më parë.

Edhe pse është rritur jashtë dhe ka pak kohë që është kthyer në Shqipëri, Hajdari ka kërcyer më së miri një pjesë nga vallja e Tropojës.

Hajdari e ka kërcyer vallen me gazetarin Ervin Kurti dhe sikurse e quan edhe ai kërcimi ishte “Top of the Top”, ndërsa thotë: “Zëre sikur isha në dasmën e saj”.


Shtuar 28.06.2020 18:54