Një sanduiç 17 mijë lekë! COVID-19 falimenton lokalin luksoz të Erik Fullanit (FOTO LAJM)

Erik Fullani është një ndër njerëzit e dëmtuar nga pandemia e COVID-19 që solli izolimin e shqiptarëve dhe mbylljen e bizneseve.

Kësaj pandemie që ka shkaktuar një dëm të madh ekonomik nuk i ka shpëtuar as familja e ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani.

Mësohet se lokali në prani të Erikut ka shpallur falimentimin duke mbyllur aktivitetin e saj.

Lokali në fjalë gjendej në zonën e Tiranën së re dhe është hapur në 2017.

Ai njihej si një nga lokal luksoz ku mësohet se një sanduic kushton 17 mijë lekë të vjetra. /albeu.com/


Shtuar 6.06.2020 06:36