Në alarm familjarët, çifti i sapo kthyer nga Gjermania rezulton pozitiv me COVID-19

COVID-19 ka vrarë 6 pacientë të tjerë më COVID-19 në Shqipëri dhe ka infektuar 136 pacientë të tjerë vetëm sot.

Mësohet se një çift i sapo kthyer nga Gjermania kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në Librazhd.

Burimet bëjnë me dije se nga sot do të bëhen tamponët për anëtarët e tjerë të kësaj familjeje që kanë pasur kontakt me ta. /albeu.com/


Shtuar 9.08.2020 15:57