“Misioni vazhdon”, Elvis Naçi sërish në ndihmë të familjeve në nevojë (VIDEO)

Elvis Naçi është një nga personat që ka mbështetur më së shumti shqiptarët që nga dita kur tërmeti i 16 nëntorit goditi vendin dhe mori 51 jetë.

Me anë të Fondacionit Firdeus ai mblodhi shumë të tëra parash duke iu gjendur pranë atyre që humbën të afërmit, por edhe shtëpitë.

Mbrëmjen e djeshme në rrjetin social Facebook, ai ka publikuar një video ku tregon se misioni për të ndihmuar familjet në nevojë vazhdon akoma dhe nuk është harruar.

Madje jo vetëm për familjet e prekura nga tërmeti por për të gjithë ata që nuk kanë mundësi të ushqehen siç duhet.

Për më tepër mund të ndiqni videon. /albeu.com/


Shtuar 12.02.2020 10:43