Meta “vë hudhër” të mos e kapë “syri i keq” në Himarë

Presidenti Ilir Meta gjendet në Pilur të Himarës.

Presidenti shkruan se kjo kështjellë është simbol i patriotizmit dhe simbol i bukurisë natyrore ndërkohë në foto ka dalë me hudhra.

Postimi i plotë i Metës:

Shumë i lumtur të jem sot në Pilur të Himarës, në këtë kështjellë të pamposhtur të patriotizmit dhe simbol të bukurisë natyrore shqiptare, për të vlerësuar Kapedanët e Bregut dhe Luftës së Vlorës, por dhe disa nga emblemat e polifonisë sonë të mrekullueshme. /albeu.com/


Shtuar 15.08.2020 16:20