Maskat hyjnë me forcë në shtëpi, dhunojnë familjarët në Librazhd

Një familje është dhunuar nga disa persona në Librazhd.

Ngjarja ka ndodhur brenda banesës së familjes ndërkohë që mësoohet se persona të paidentifikuar kanë hyrë brenda banesës dhe i kanë dhunuar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 23.30 në fshatin Marinaj Njësia administrative Qendër.

Banesa ishte e shetasit F. G dhe aktualisht policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa mbetet e paqartë nëse kemi të bëjmë me një tentativë për grabitje, apo autorët kanë pasur konflikte të mëparshme me këtë familje. /albeu.com/


Shtuar 17.01.2020 09:01