Mallkoi ata që nuk do e votonin, ndahet nga jeta Hazbi Kasaj

Ka ndërruar jetë ditën e sotme ish-kryebashkiaku i Këlcyrës, Hazbi Kasaj.

Hasaj kandidoi në 2019 nën siglën e Partisë së Emigracionit Shqiptar dhe u be i njohur menjehere qe pas daljeve te para ne televizionet lokale, me nje lume mallkimesh per ata qe nuk e votonin.

Ai u bë i njohur teksa shprehej: “Kanceri ne fyt te gjithe ata qe nuk me votojne”.

Me pas, ai premtoi që të hapte një bordello në Këlcyrë, të legalizonte hashashin dhe garantoi sa më shumë qejf. Nderkohe qe per gjithe perdhunuesit, deklaroi “se do t’u pritej deri ne kercell”.


Shtuar 19.08.2020 09:14