Makina përplas këmbësorin tek mbikalimi i Shkozetit, ndërron jetë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të mbikalimit të Shkozetit ku mësohet se një shtetas është përplasur nga një makinë dhe është gjetur i shtrirë në rrugë.

Këmbësori menjëherë është transportuar në urgjencë për ndihmë mjekësore, po për shkak të plagëve të rënda ka ndërruar jetë në spital./albeu.com/


Shtuar 5.02.2020 17:06