“Lani duart, lani duart!” Rama del live me thonj të pisët e të paprerë (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama është kritikuar shumë shpesh për pamjen e tij, stilin e veshjes e së fundmi edhe për thonjtë.

Duke qënë se jemi në një periudhë pandemie, kryeministri Rama, si kryeministër i Shqipëisë apelon nga mëngjesi në darkë për higjenën personale dhe larjen e duarve.

Por harron të presë thonjtë e tij!

Rikujtojmë se thonjtë janë një burim i madh mikrobesh e nga pamjet që mund ti shihni në galerinë e bashkëngjitur lajmit, nuk janë as të pastër.


Shtuar 18.03.2020 21:39