Vritet një i ri në Tiranë

Mbrëmjen e sotme, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit, si pasojë e së cilës ka mbetur i vdekur një person.

Viktima, rreth 30 vjeç, nuk i mbijetoi dot plagëve dhe ndërroi jetë.

Nuk dihet ende identiteti dhe motivi i kësaj ngjarje.


Shtuar 20.01.2020 20:23