Jo në shtëpi! Shembi teatrin në 4:00 të mëngjesit, Veliaj tregon ku ishte në ato momente

Kryebashkiaku Veliaj ka zbuluar se ku ka qënë në momentet e shembjes së Teatrit Kombëtar.

Gjatë një interviste në Report TV, Veliaj ka zbuluar se gjatë shembjes ku dhe janë shoqëruar shumë shtetas, ka qënë në Bashkinë e Tiranës.

“Kam qënë në krye të detyrës, kam qënë në Bashkinë e Tiranës duke ndjekur operacionin…”- tha ndër të tjera Veliaj. /albeu.com/


Shtuar 19.05.2020 19:50