“Jeto sot të frymëzosh të nesërmen”, shprehjet e paharrueshme të Kobe Bryan

Basketbollisti me famë botërore Kobe Bryant u shua nga jeta në një moshë relativisht të re, bashkë më vajzën e tij 13 vjeçare dhe 7 anëtarët në bordin e helikopterit.

Miq, të afërm por edhe fansa të tij kane shprehur ngushëllime për familjen dhe janë të shtangur nga ajo çfarë dëgjojnë por megjithatë, shprehjet e Bryant do jenë gjithmonë një frymëzim.

Albeu.com ka listuar disa nga ato më shpresëdhënëse që Kobe ka thënë në jetë.

Ndiqni galerinë./albeu.com


Shtuar 27.01.2020 13:11