“Ik ore të q*fsha k*rvën”, plas sherri mes të rinjve në Tiranë (VIDEO)

Një sherr mes një grupi të rinjs ka ndodhur gjatë orëve të vona të natës në zonën e “Bulevardit të Ri” në Tiranë.

Në pamjet e publikuara nga JOQ, shihet se si të rinjtë përleshen mes tyre. Njëri prej tyre rrëzohet në tokë, ata fillojnë qëllojnë drejt tij me shkelma.

Në video dëgjohet të thuhet: Ore lëmë, ore ik ore të q*fsha k*rvën.’’

Nuk dihet se përse janë konfiktuar të rinjtë mes tyre. E duhet thënë se të tilla pamje janë shqetësuese. Akoma më shqetësuese është fakti se si është e mundur që një grup të rinjsh përleshen mes Tiranës dhe nuk ka asnjë patrullë policie.


Shtuar 15.01.2020 09:07