I dehur dhe në shoqërinë e 3 biondeve, Kujtim Gjuzi e djeg për Shën Valentin (VIDEO)

Kujtim Gjuzi është padyshim një ndër deputetët të komentuar në Shqipëri.

Së fundmi është filmuar i shoqëruar nga 3 bjonde në një klub.

Në një video të publikuar, Gjuzi shihet se si lëviz në një klub në zonën e Don Boskos, teksa në sfond ka këngë dashurie.

Madje njëra prej tyre tingëllon si një këngë vajtimi me vargjet “Dashnia haram”.

Sipas JOQ, Gjuzi është parë i dehur për Shën Valentin dhe duke vuajtur, pavarësisht se siç shihet shoqëria e mirë nuk i ka munguar.


Shtuar 19.02.2020 16:02