Horoskopi sipas Meri Shehut: Do i jepni lamtumirën dikujt që e keni mbajtur me premtime?!

Dashi

Nje dite ku do ndjeni nevojen per te vepruar dhe per te qene ne qender te vëmendjes. Cdo gje fillon dhe mbaron ne vendimet tuaja prandaj kujdes ne zgjedhjet qe do beni.

Demi

Si shenje e tokes u mesuat disa dite me marredhenie me te qeta por ujrat do trazohen perseri ne diten e sotme dhe do ju duhet te shuani zjarrin qe po fillon te ndizet rreth jush.

Binjaket

Hena ne shenjen tuaj do ju jap mundesine e levizjes por jo te stabilitetit. Deshira per te marre do ngaterohet rruges me deshiren apo tendencen per te rene ne sy dhe per te shpenzuar.

Gaforrja

Rolin e nje njeriu te qendrueshem te qete dhe me fat do ta provokoj ne diten e sotme nje person qe kekron te marre me shume pozicion dhe post se ju.

Luani

Keni vendosur ne fundjave te celebroni nje marredheie erotike. Prandaj sot me dhimbje do jepni lamtmiren perfundimtare dikujt qe e keni mbatur me premtime.

Virgjeresha

Do perpiqeni te beni shpenzimet e fundit te energjise, por edhe materiale per te kontrrolluar nje person qe do ju iki perfundimisht nga duart.

Peshorja

Nuk mund ti beni naze ne kete periudhe nje personi qe ju ka afruar doren e bashkepunimit dhe ka me shume energji se ju megjithese ju keni fituar me shume publicitete.

Akrepi

Perpiquni te rrembeni sot gjithe energjine e duhur dhe te beheni ju protagonist te jetes apo punes. Ne te kundert do ndjeheni se ju kane marre situaten nga duart.

Shigjetari

Ne dashuri duhet te beheni egoist te tregoni force zoteruese dhe madje te flertoni pa patur fiksime ne nje person qe po luan ashper me ju.

Bricjapi

Gjithe vemendjen ne kete dite duhet ta drejtoni ne familje ku nje person i dhunshem nga pikepamje e energjise do perpiqet tju bllokoj veprimet dhe daljet apo dëshirat.

Ujori

Do jeni shume energjike ne te gjitha levizjet dhe ne marrjene e informacionit. Ju presin udhetime dhe plane shume te shpejta si edhe bashkepunime e martesa.

Peshqit

Nuk do ta donit kete ndricim te fuqishem drite ne diten e sotme pasi ishit pergatitur per situata me te qeta dhe romantike pa ngacmime dhe provokime sidomos erotike.


Shtuar 14.08.2020 15:16