HOROSKOPI/ E mërkurë, 26 gusht: Çfarë kanë rezervuar yjet për secilin prej jush

Dashi

Pozicioni i mirë i Hënës ju ndihmon të rikuperoni dhe të jetoni një gjendje rebelimi më të vogël. Do të jetë e mundur të fitohen disa sfida të vogla. Për dashurinë do jeni më bindës muajin tjetër.

Demi

Në dashuri gjërat do të rikuperohen. Bisedoni me partnerin. Në finance do keni shpenzime për të bërë.

Binjakët

Në dashuri disa gjëra nuk do shkojnë siç doni. Do merrni ide nga partneri, për diçka të re.

Gaforrja

Në dashuri nuk keni qenë të sigurt, por do e kuptoni mirë partnerin pas disa bisedave që do bëni. Tregoni vlerat që keni.

Luani

Në finance do t’I jepni vëmendje shpenzimeve. Nëse do bëni ndonjë pazar, duhet të flisni me partnerin.

Virgjëresha

Nëse nuk jeni në humor, nuk duhet të bisedoni me partnerin për disa gjëra. Do ketë ditë pozitive për të bërë gjërat që doni.

Peshorja

Dita e mërkurë dhe enjtja do t’ju japin energji pozitive. Duket se keni në mëndje një ndryshim që ka të bëjë me punën.

Akrepi

Këto ditë do të keni ide të qarta se çfarë të bëni. Do jeni të sigurt për të realizuar projekte me interes.

Shigjetari

Jeni të fortë dhe keni energji pozitive. Do merrni përgjigjet që doni. Në financë do shikoni shpenzimet.

Bricjapi

Në dashuri do jeni të vendosur për disa gjëra. Do keni zgjedhje të mira për të bërë. Do jeni të favorizuar në takime.

Ujori

Në dashuri do takoni një person që ju intereson. Në punë do merrni me projekte që kanë interes.

Peshqit

Në dashuri do toleroni partnerin për disa gjëra. Do keni komunikim të mirë, nëse dëgjoni idetë e të tjerëve.


Shtuar 26.08.2020 06:08