HOROSKOPI/ E enjte, 17 shtator: Shenja më me fat për sot

Dashi
Parashikohen zhvillime interesante në drejtim të punës. Mundësi të mira për të përmirësuar raportet ndërpersonale. Jeta juaj sentimentale premton momente të këndshme në mbrëmje.

Demi
Nga ana profesionale jeni bërë objekt bisede, gjë që ka bërë të jeni në qendër të vëmendjes të njerëzve të rëndësishëm, të cilët mund të bëjnë shumë për ju. Erosi në një fazë rritjeje.

Binjakët
Pritet një ditë jo edhe aq pozitive nga ana profesionale, por do të jetë shumë interesante nga ana sentimentale, sidomos në raportet me partnerin. Kujdes nga të papriturat e kësaj dite.

Gaforrja
Duhet të merrni frymë të lehtësuar tani, pasi mosmarrëveshjet ndërmjet jush kanë marrë fund një herë e mirë. Ndërsa në planin e punës, një propozim i ri e joshës ju bën të mendoheni.

Luani
Me Hënën në një ditë do të ndjeni përreth një nervozizëm dhe mos kënaqësi, por asgjë nga këto nuk do të arrijë të vërë në rrezik programet tuaja të ditës dhe projektet e ardhshme.

Virgjëresha
Hëna tek Marsi do të ndikojnë pozitivist gjatë ditës së sotme . Një ditë e mirë në planin afektiv dhe një ftesë e papritur do t’ju hapë rrugën për t’u futur në një ambient interesant të botës së artit.

Peshorja
Do të jeni të preferuarit e eprorëve, mund të fitoni edhe një shumë parash nëpërmjet një marrëveshjeje biznesi, por kjo nuk do të thotë se kjo është një arsye e mirë për të harruar partnerin

Akrepi
Jo gjithçka shkon mirë në planin profesional lidhur me një projekt që ju e keni shumë për zemër. Ndoshta ka diçka për t’u modifikuar ose për t’u shtyrë për një herë tjetër. Kujdes raportet me partnerin.

Shigjetari
Duhet të tregoheni tolerantë dhe fleksibël në raportet me të tjerët, por në asnjë mënyrë me problemet që kanë të bëjnë me punën. Mund të detyroheni të modifikoni paksa planet tuaja.

Bricjapi
Hëna është në një orbitë shumë pozitiv për ju dhe dita bëhet menjëherë frenetike dhe e shndritshme. Do të keni një forcë shumë të madhe imponuese duke i bindur të tjerët për atë që doni.

Ujori
Mos kërkoni t’ua a hidhni të tjerëve sidomos njerëzve të familjes, sepse edhe hilet apo dredhitë e vogla, qoftë edhe me qëllim të mirë, mund të venë në krizë raportet. Më këmbëngulës në profesion.

Peshqit
Marsi që sapo ka filluar tranzitin në shenjën tuaj, ju jep energji, ritëm, reflekse të shpejta dhe aftësi për të komunikuar. Do të jeni të aftë të përpunoni projekte dhe t’i pasuroni me ide të reja dhe brilante.


Shtuar 17.09.2020 06:09