Gazetarja e njohur bëhet nënë

Gazetarja e njohur Anila Basha është bërë nënë e një djali.

Anila ka zgjedhur emrin Aristotel për birin e saj në kujtim të të atit me të cilin ajo ka patur një lidhje mjaft të fortë.

Duke marrë parasysh gjendjen e vështirë në të cilën jemi, gazetarja ka patur nevojë për një kujdes special dhe lindja është bërë në Spitalin Amerikan II.

Ajo ka shkruar me një postim në Instagram:

Aristotel Basha erdhi ne jete ne oren 11.37 te dites se sotme. Im bir erdhi ne ket jete ne kohe koronavirusi, po do kemi cte tregojme.

Un dhe Aris jemi shume mire dhe falenderojme doktor Eltonin qe nuk la jave pa na ndenjur nga pas per te shkuar gjithcka mire. Aris, Ilda, dr.Gilberta, Besi, per 9 muajt qe kaluam ketu; po ne te dy kerkojme falje per gjithe kokecarjet e krijuara ne familje ne keto 9 muaj tekanjoze. Shpresojme shume qe kjo situata e coronavirusit te perfundoje shpejt, qe te shijojme pranveren. Ju duam shume ❤❤❤ /albeu.com/


Shtuar 8.04.2020 12:25