“Fenomeni Noja”, lihet e lirë Margerite Gjoni

Gjykata ka vendosur masën detyrim paraqitje për Margerite Gjonin, e cila u arrestua pak ditë më parë pasi u filmua teksa rrihte shoqen e saj pasi kishet shkuar me të dashurin e saj.

Pamje të pazakonta e shqetësuese bënë xhiron e rrjetit.

Në videon e parë e dhunuara tregon se ka shkuar me një djalë, që është i dashuri i Margaritës.

Vajzat janë takuar edhe herë të tjera ku serish ka sulme dhe dhunë, gjë që çoi në polici bjonden.


Shtuar 28.08.2020 09:45