E shpëtoi COVID-19, si gjermania ra në kurthin e tutorit grek (FOTO LAJM)

Një histori tronditëse për një grua 41-vjeçare gjermane e cila ka përfunduar në duart e një tutori grek, pas njohjes në rrjetet sociale.

37-vjeçari grek ra në prangat e agjentëve të Krimit të Organizuar, të martën në Acharnon.

Gruaja që arriti të shpëtonte nga rrjeta e prostitucionit ka treguar me detaje historinë e “dashurisë” që filloi në Mars përmes Facebook dhe përfundoi në një makth në një apartament në qendër të Athinës.

Ajo i tha policisë se e njohu 37-vjeçarin përmes rrjeteve sociale.

Ata kishin kontakte të përditshme dhe sipas gruas, ishte zhvilluar një marrëdhënie besimi.

Burri nga Greqia i fliste asaj me butësi dhe e bëri të ndjejë se donte të kishte një lidhje serioze me të.

Kështu që, ajo e besoi dhe vendosi të ndërmarrë hapin e madh dhe të shkojë në Greqi.

Sapo zbriti në tokën greke, ajo u përball me një realitet të tmerrshëm.

Ai i rrëmbeu pasaportën gjermanes dhe e mbylli ​​në një apartament, shkruan Panorama.

Por nuk mbaroi me kaq. Ai krijoi edhe një profil për të në një faqe ku lihen takime për seks, duke ndryshuar moshën e saj. Një profil aktiv, siç shihet nga fotot e publikuara nga Protothema. Por kohët e fundit, për shkak të masave kufizuese nga koronavirusi, numri i postimeve ishte ulur.


Shtuar 22.04.2020 16:36