E FUNDIT/ Zbardhen shifrat, kaq të infektuar me COVID-19 janë zbuluar sot në Shqipëri

Janë bërë publike të dhënat e fundit e COVID-19 në Shqipëri.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 125 persona.


Shtuar 18.09.2020 14:16