Thikë në zemër, gjendet një i vrarë në Durrës

Gjendet i vrarë me thikë në zemër një person në Durrës.

Policia bën me dije se viktima është vëtem 34 vjeç dhe është therur me mjet prerës, thikë.

Njoftimi i policisë: Durrës/Informacion paraprak:

Më datë 19.09.2020, rreth orës 15:55, në Urgjencën e Spitalit Durrës ka mbërritur i dëmtuar me mjet prerës (thikë,), shtetasi I.D., 34 vjeç, banues në Durrës, i cili si pasojë i plagëve të marra, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.


Shtuar 19.09.2020 14:02