Të shtëna me armë në Kamzë, dyshimet e para

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Kamzë. Një person ka dalë në rrugë dhe ka hapur zjarr. Ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie.

Abc Neës bën të ditur se dyshohet që autori të jetë person me probleme të shëndetit mendor.

Ndërkohë mësohet se në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat Shqiponja me antiplumb.

Paraprakisht raportohet se nuk ka të lënduar.


Shtuar 3.06.2020 08:55